POŠ Blejska Dobrava – obvestila

ŠOLSKO LETO 2021/2022

PRVI ŠOLSKI DAN, SREDA, 1. 9. 2021

Dragi učenci, spoštovani starši!

September se nezadržno bliža. Novo šolsko leto, leto 2021/2022, je pred vrati. S poukom bomo pričeli v sredo, 1. 9. 2021. Učenci drugega in tretjega razreda boste pričeli s poukom ob 8. 20, končali pa po urniku za ta dan. V šolo pridete s torbo in zvezki, ne pozabite na copate. Podaljšano bivanje bomo organizirali že prvi šolski dan. Staršem bodo navodila, kako bo letos potekal pouk, razredničarke posredovale po elektronski pošti.  Veselimo se ponovnega srečanja z vami!

Prvošolci  ste  skupaj s starši v sredo, 1. 9. 2020, ob 11. uri vabljeni v večnamensko dvorano kulturnega doma na Blejski Dobravi. Iskreno dobrodošli!

✓ baby go to school bag free vector eps, cdr, ai, svg vector illustration  graphic art