Objava 1. oktober

Od danes naprej na šoli začenjamo z elektronskim beleženjem šolske prehrane. Starši vas bodo na kosila in malico prijavljali le še elektronsko preko pripomočka za prijavo in odjavo na šolske obroke. Do vzpostavitve elektronskega nadzora prevzemanja kosil boste za prevzem kosila v kuhinji oddali kartonček s svojim imenom in priimkom. Ta kartonček vam bo tekom pouka v razred dostavil dežurni učenec. Ko kartonček dobite, ga shranite in ga ob prevzemu kosila pokažite kuharju in odložite v pripravljeno zbirno posodo. Opozarjamo vas, da brez kartončka niste upravičeni do kosila, zato ga shranite na tako mesto, da ga boste pred odhodom na kosilo našli oziroma da ga ne izgubite. V primeru, da so vas starši prijavili na kosilo, kartončka pa niste dobili, se oglasite pri materialni knjigovodkinji Barbari Burnik, ki ima pisarno nasproti knjižnice, da bo preverila, kje je težava. Za učence od 1. do 3. razreda bodo kartončke prevzele učiteljice podaljšanega bivanja in jih ob prihodu na kosilo oddale v kuhinji.

Učence, ki ste se prijavili na geografsko tekmovanje, obveščamo, da se bodo naslednji teden pričele priprave na tekmovanje. Razpored si oglejte pred učilnico geografije.