Razširjen program

Oblike razširjenega programa

• Dodatni pouk je namenjen učencem, ki se želijo seznaniti z izbrano snovjo na višji, zahtevnejši ravni. To je tudi priprava na različna tekmovanja in usposablja učence za sodelovanje pri projektih. Poteka po pouku ali pred poukom.
  • Dopolnilni pouk je namenjen učencem, ki imajo zaradi daljše odsotnosti ali kakšnega drugega vzroka težave z učno snovjo.
  • Organizirana je dodatna individualna in skupinska učna pomoč za učence s težavami pri učenju.
  • Starši boste obveščeni o predlogu učitelja glede vključitve vašega otroka k dopolnilnemu ali dodatnemu pouku. Želimo, da bi te dejavnosti učenci obiskovali redno, zato pričakujemo, da boste vašega otroka spodbujali in nadzorovali. Le tako bomo skupaj prispevali k njegovi učni uspešnosti.
  • Učenci vozači s Kočne, Lipc, Blejske Dobrave in Javorniškega Rovta so od 12.00 oziroma od zaključka pouka do odhoda avtobusov vključeni v OPB oziroma varstvo vozačev.
  • Jutranje varstvo za učence 1. razreda na Koroški Beli in Blejski Dobravi.
  • Urnik program Gibanje, zdravje in dobro počutje
  • Ura Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek

Dobrava
    Odmor Aktivni odmor 6 Aktivni odmor 8 Aktivni odmor 9ab Aktivni odmor 7